2024.03.29. - Auguszta

Utazás Kiállításon szerepeltünk

Az utazunk.com turisztikai információs portál és a Mátrix Alapítvány is részt vett a XIII. Szegedi Utazás Kiállításon, ahol a standnál lehetõség volt a portállal és a készítõivel is közevetlen formában is megismerkedni.

A látogatók utazással kapcsolatos nyereményjátékban is részt vehettek, amelynek feltétele csak egy rövid kérdõív kitöltése volt.

A három nap alatt több száz család látogatta meg az utazási portál kiállítási standját, ahol a gyerekek nagy örömmel vitték haza az alapítványos és az utazunk.com-os ajándékokat, matricákat és édességeket, a szülõk pedig hasznos információkhoz juthattak a portálon túl, a különbözõ természet és környezetvédelmi valamint a Deszki Padlás Disco nyári táborával kapcsolatban is.

www.utazunk.com