2024.03.28. - Gedeon, Johanna

Utcazenészeket segít a MÁTRIX Alapítvány

Utcazenészek támogatásaElõfordult már veled, hogy megesett a szíved egy tehetséges, utcán muzsikáló honfitársadon?! Segítettél már utcazenészen pénzed elédobálásával?

Magyarországon az utcai (szervezetlen vagy szervezett) kérdegetés sokszor összemosódik az utcazene kultúrával. A MÁTRIX Alapítvány "Utcazene program"-ja segíti azokat a tehetségeket, akik ügyesen zenélnek / énekelnek, és fontosnak tartják az utcai muzsikálást. A segítõ program elsõsorban mobil hangosító berendezés beszerzésében és a muzsikálás minõségivé tételének kialakításában segít.

1.
Utcazenész vagy? Várjuk jelentkezésedet, ha utcai kulturális (zenei vagy ének) elõadásod jelenleg hangosítás / mobilitás szempontjából nem a legjobb. Segítünk beszerezni zeneszerszámodhoz leginkább megfelelõ erõsítést, áramfejlesztõt/akkumulátort, mikrofonokat.

2.
Szereted az utcazenészek zenéit / énekeit? Segítheted segítõ munkánk sikerességét:

- ADÓ 1% felajánlással: adószámunk: 18472273-1-06,

- kisebb - nagyobb támogatással: számlaszámunk: OTP.: 11735005-20510350.

(kérésre adóigazolást küldünk)

Programunk segítségével az undeground zenei kultúra magasabb színvonalúvá alakul.