2024.03.28. - Gedeon, Johanna

Televízióval leptük meg Timit

Televízióval leptük meg TimitNem tudunk minden segélykiáltásra támogatást vagy segítséget nyújtani. Ez a kis segítő akció azért jöhetett létre, mert raktárunkban, az adományozandó tárgyak között éppen volt valami, ami rászorulónk megsegítéséhez elegendő volt. Timi anyukája segélykiáltását hallottuk meg, mégpedig azt, hogy a kislány családjában nincsen TV.

Mivel a tv egy ingerszegény környezetben a kultúra / a szociális háló része... 100 km-t utazva eljuttattuk a készüléket a családnak.

Mint megtudtuk a csonka családban az anyuka eléggé beteges, Timi számára fontos kapocs a külvilággal a televízió készülék.

A készüléket könnyes szemekkel fogadták a család tagjai. Örültünk, hogy segíthettünk, hiszen jó helyre került a tárgyi adomány.

A szállításban és egyéb hasznos dolgok adományozásában (állatbarát kiadványokkal) az Orpheus Állatvédő Egyesület segédkezett.