2024.03.29. - Auguszta

2 nap alatt segítő munkánk révén 800 család kapott ajándékcsomagot

2 nap alatt segítő munkánk révén 800 család kapott ajándékcsomagotMázsaszámra fogyott a szaloncukor és a vitaminokkal teli gyümölcs is.

A MÁTRIX Közhasznú Alapítvány, a Karitáció Alapítvány, a Karitáció Egyház, Az Orpheus Állatvédő Egyesület jóvoltából 2010. december 4-5-én délután egy és öt óra között, a szegedi Dóm Téri Advent Mikulás Ünnepségén nyolcszáz hátrányos helyzetű család csemetéje számára osztott ki ajándékcsomagot. A zenés mulatsággal egybekötött ajándékosztás ideje alatt több mint 1000 család fordult meg a bálaszínházban.

A MÁTRIX Mikulás, a két Krampusz és Roland bohóc fél óránként osztotta az ajándékcsomagokat.

Az éneklés mellett a találós kérdésekre helyes választ adó gyermekeket is megajándékozta a télapó szaloncukorral, illetve gyümölccsel. Sőt, a zenei produkciók alatt a Mikulás azokat a Dóm térre kilátogatókat is megajándékozta, akik nem tértek be a bálaszínházba.

A szervezők és az alapítványok a tervek szerint jövőre folytatják a tavaly megkezdett Mikulás programot.