2024.04.25. - Márk

Pillanatképek a 2004-es karácsonyi adománygyûjtési akcióról

A Mátrix Közhasznú Alapítvány a TOP Egyesülettel karöltve elõre gondolt karácsonyra, amikor meghirdette adománygyûjtési programját, az "Adj egy könyvet karácsonyra" kampányt.

Az akcióról a témára érzékeny média beszámolt, amely meghozta gyümölcsét: közel ezer könyv és több zsáknyi plüssállat gyûlt össze. Segítségükért ezúton is hálás köszönetet mondunk!

A programnak azonban még nincs vége, hiszen az ajándéknak való (közel félmillió forint értékû) játékot és könyveket karácsonyig még el kell juttatnunk a rászorulóknak:

- Szerbiába (Vajdaságba: Szabadkára, Zentára, Csókára)

Ha az adományozási program segítségére tud lenni (anyagi támogatással, szállításszervezéssel, információk közreadásával, médiatámogatással), az nagyban segítheti a program (a gyerekek karácsonyának széppé tételének) sikerességét, és talán a lakosság segítségnyújtáshoz való jobb hozzáállását is.

Adószámunk: 18472273-1-06

További támogatáshoz az alapítvány számlaszáma:
OTP.: 11735005-20510350.