2024.03.29. - Auguszta

Egy kis ajándék a Máltai Játszótér jubileumi programjához

Egy kis ajándék a Máltai Játszótér jubileumi programjáhozA Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkáját mindig jó segíteni. A Szegeden működő Máltai Játszótér - Játszóház észrevétlenül - a játékon és a Játszó játékkultúráján keresztül - gyerekek részére közvetít normákat, fejleszti a készségeket, segíti a szocializációt. Az intézmény 2011-ben ünnepelte 10. éves fennállását, ami önmagában is nagy dolog. A helyet sok nehéz helyzetben lévő gyermek és családtagja látogatja, ezért is cselekedtünk. A MÁTRIX Közhasznú Alapítvány a 200-300 vendéget fogadó ünnepet próbálta szerény adományával megszínesíteni.

Amit vittünk:
- élménypedagógiás programjukat segítendő 30 db kreatív könyv-kiadványt,
- 30 db örömet okozó, gyerekeknek adható játék – ajándékot,
- 50 liter rostos üdítőt,
- poharakat (100-200 fő részére),
- kekszeket, nápolyit, rágcsálnivalót (a gyermekek megvendégeléséhez).

A MÁTRIX Közhasznú Alapítvány szívből gratulál a Máltai Szegedi Játszótér - Játszóház évfordulós ünnepéhez. Az elkövetkező évekre pedig sikeres működést kívánunk!