2024.03.29. - Auguszta

800 család és intézmény kapott Mikulás ajándékot

800 család és intézmény kapott Mikulás ajándékotJött a Mikulás - a Dugonics téren szombaton és vasárnap találkoztak vele a rászoruló gyerekek. A MÁTRIX Közhasznú Alapítvány és a Karitáció Alapítvány jóvoltából 800 hátrányos helyzetű család csemetéi részére Mikulás csomag osztás, és játékos ünnepi program került megrendezésre a Dugonics téren. Aki nem kapott a védőnői hálózattól, oviból, iskolából Mikulás csomag átvételére jogosító kupont, az se maradt ajándékok nélkül, hiszen közel 100 kiló szaloncukor, és egyéb meglepetések várták a gyerekeket.

Szegeden, a Dugonics téren, a Városkép Kft támogatásával civil szervezetek Adventi Kavalkádja fogadta az érdeklődőket egészen karácsonyig. Játék és ajándék osztás, örömszerzés, rászorulók támogatása - ez jellemezte az egy hónapos utcai segítő munkát.

A családok végeláthatatlan sorokban gyülekeztek, és kapták az ajándékokat.