2024.04.19. - Emma

Ez történt 2012-ben - Mátrix Közhasznú Alapítvány összefoglaló

Ez történt 2012-ben - Mátrix Közhasznú Alapítvány összefoglaló 2012-ben is segítő jobbot nyújtottunk a bajban lévőknek, a nélkülözőknek. Sajnos egyre több ember számára az utóbbi időben egyre mélyebb probléma képződik, egyre többen kértek segítséget. 2012-ben tízezernél is több család, egyén, csoport számára adtunk gyógyításhoz támaszt, egészség fenntartáshoz támogatást, tápláló élelmiszersegélyt, ruhát, játékot, tüzelőanyagot, baj esetén gyors segítséget. Támogatóink, segítőink, ügytársaink nélkül munkánk nem lenne ennyire sikeres. Köszönjük az egész éves együttműködést, figyelmet, támogatást!

Hogy milyen feladatokat oldott meg a Mátrix Közhasznú Alapítvány segítő csapata?

2012-ben is a gyermekkorházakban számos alkalommal élményterápiával gyógyítottunk, a Mátrix Steril Ház rendszer a rászoruló - nélkülöző NAGYbeteg gyermekek megmentésében vállal szerepet, a Centerke Adományozó Központ a nélkülöző lakosság számára adott élelmet, ruhát, cipőt, jó szót és információkat, támogattuk a tehetségeket, rendezvényeken működtünk a lakosság jobblétéért, informáltunk, tájékoztattunk, részt vettünk a gyermekétkeztetésben. De pl. irtottunk emberek életét megkeserítő parazitákat (tetvet, bolhát, poloskát), adományoztunk névtelenül kisebb - nagyobb életet segítő dolgokat, nagy és még nagyobb problémák megoldása érdekében tettünk dolgokat, sőt a környezet és az állatok védelmében is aktív szerepet vállaltunk...

Pár pillanatkép a tevékenységek sokaságából: