2024.04.19. - Emma

Tartós élelmiszert kaptak rászorulók

Tartós élelmiszert kaptak rászorulókA MÁTRIX Közhasznú Alapítvány a nélkülözés csökkentése érdekében tartós élelmiszert, konzervet, tésztát, lisztet, cukrot osztott szegedi nagycsaládosoknak, egyedül élőknek, időseknek. A csomagonkénti 10-15 kg élelmiszer adomány nagyon sok rászoruló számára felbecsülhetetlen érték és nagyon nagy segítség. Mint ismeretes: egyre többen nélkülöznek, éheznek. A Mátrix Közhasznú Alapítvány minden rászorulónak szeretne segíteni, Szegeden a Centerke Adományozó Központ révén a szervezet évente tízezernél több adomány kiosztásával segíti a nélkülözőket.

A kiosztott tartós élelmiszerek nagyban segítették az éhező - nélkülöző családok létfenntartását. A Mátrix Közhasznú Alapítvány a támogatók nélkül nem lenne ilyen sikeres. A legapróbb támogatást, segítséget, együttműködést a támogatott egyedülállók, idősek, nagycsaládosok nevében is hálásan köszönjük.