2024.03.29. - Auguszta

Miki-Viki is segített a decemberi adományozási akcióban

Miki-Viki az alapítványunk legfiatalabb mozgató rugója.

Idén már õ is bekapcsolódott segítõ munkánkba.

Összeírtuk, hogy hol és kit tudunk idén Mikulás alkalmából segíteni, ehhez összeszedtük azt, ami volt, és nekivágtunk.

Erdõben, faluszélén, a kopár tanyavilágban megtaláltuk a legrászorultabbakat és segítettünk pár kellemes perccel, nem csak jelképes ajándékokkal.

A támogatói programsorozat közben megkerestük azokat, akikrõl tudtuk, hogy nagy nélkülözések közepette élnek. Ott ha elfogy a fa, nem melegít semmi, a sok éhes száj pedig ételt kíván... A családok számára ételt, édességet, fûtõtesteket, egyéb használati tárgyakat, tartós eszközöket vittünk. Munkánkat örömteli pillantások, mosoly és pár boldog perc sokszorosan viszonozta.

A Mikulás projekt záró állomásként leálltunk az állatvédõk telepén. Õk nem rászorulók, de annyi állaton segítenek az év minden napján, hogy úgy gondoltuk, hogy õk is kaphatnának pár szaloncukrot, édességet és csöppnyi örömöt Miki-Vikitõl.

Az Orpheus Egyesület állatvédelmi szakemberei örömmel fogadtak az ebrendészeten, ahol a beszélgetés és örömködés mellett sikerült megszemléznünk sok gazdira váró kutyust, cicust is.

Aki eddig segítette (és ezután segíteni fogja) alapítványunk munkáját, az Mind magáénak tekintheti 1-1 akciónk sikerét! Segítségbõl sosem elég!

KÖSZÖNJÜK!