2024.03.19. - József, Bánk

Munkatársat keresünk

Munkatársat keresünkPályázatíró, PR / marketinges, programszervező és egyéb teendőket ellátó szorgalmas munkatársat keres a Mátrix Közhasznú Alapítvány. Megnövekedett feladataink ellátásához 2 fő munkatársat keresünk. A Mátrix Közhasznú Alapítvány Magyarországon az egyik jelentős jótékonysági, szociális-egészségvédelmi, kulturális közhasznú nem állami alapítvány. Szerteágazó és fontos (egyre bővülő és sokasodó) tevékenységeihez anyagi forrást keres, amelyek hosszú távon segítik a jó célok érdekében folyó működést. Új munkatársunk a szegedi irodánkban végzendő tevékenységével ennek sikerét segíti elő.

Feltételek: büntetlen előélet, agilitás, lojalitás, pozitív - dinamikus - határozott - kreatív hozzáállás.

Figyelem: a munkaköröket hosszú távon gondolkodó személyek számára hirdettük meg, kérjük, hogy gyakorlattal - tapasztalattal nem rendelkezők, rövid intervallumban és alkalmi munkában gondolkodók ne jelentkezzenek! Köszönjük!

Gyakorlattal, tapasztalatokkal rendelkező csapattagot keresünk, aki szereti a változatosságot, kreatív, agilis, akinek nem derogál a kis feladatok megoldása, de emellett szeret és tud is nagyban gondolkodni.

Munkahely:
Szeged - belváros, iroda.

Munkaidő:
Napközben, 4-6-8 óra, esetenként: "home office" is.

1. pozíció:
- pályázatok írása, kezelése, elszámolások,
- forrásteremtés, anyagi / tárgyas támogatói kör kezelése,
- PR / marketing feladatok (közösségi oldalak, sajtó, weblapok),
- egyéb kapcsolódó dolgok.

2. pozíció:
- programok szervezése, lebonyolítása,
- egyéb fizikai / szellemi munka,
- PR / marketing feladatok (közösségi oldalak, sajtó, weblapok),
- egyéb kapcsolódó dolgok.

Pályázatíró, marketinges, programszervező

Forrásteremtésben jártas pályázatírót, program menedzsert, pályázat lebonyolítót keresünk, aki jártas a marketing területén, agilitása és kapcsolatépítése révén alternatív forrásteremtési rendszer kialakítására és a meglévő folyamatok működtetésére képes. A feladatkör része programok teljes körű megszervezése is.

Ideális jelölt: számviteli ismeretekkel rendelkező, pályázati rendszereket ismerő, kommunikációban és pénzügyben jártas, sürgő - forgó és kreatív személy.

Elvárások:
- légy kreatív, és pörögjön az agyad,
- agilis szemlélet, rugalmasság,
- elkötelezettség a téma és az értékrend iránt,
- pályázatírási ismeretek, gyakorlati tapasztalatok,
- pályázati rendszerek ismerete, tanulási képesség,
- pályázati beszámolás terén szerzett szakmai tapasztalat,
- innovatív szemlélet, kreativitás,
- B kategóriás autó vezetői engedély,
- minimális angol nyelvtudás.

Miért érdemes csatlakozni
Szabad, független és inspiráló környezetben vagyunk, a világunk jobbá alakításán dolgozunk!
Velünk végre igazán tehetsz valamit a szegénység visszaszorításáért, a jobb társadalom és környezet kialakításáért, az egészséges életmód népszerűsítéséért, a kulturális programok révén az értékteremtésért!

Jelentkezni ide kattintva, az adatlap pontos kitöltésével lehet!

Kérünk, hogy a fizetési igényed feltüntetése mellett tömören foglald össze tapasztalataidat, referenciáidat is.

Munkaidő: részmunkaidő / teljes munkaidő, a munkahely Szeged városban van.

Fizetés: megállapodás szerint.

Pillanatképek a Mátrix Közhasznú Alapítvány tevékenységeiből