2021.01.25. - Pál
bohócdoktor vizit szja 1%

Adó 1 százalék Gyermekmentésre

Adó 1 százalék felajánlásával a gyermekmentő feladatokat segíted, a gyermekétkeztetéshez járulhatsz hozzá, a segítő feladatokat támogatod! Adó 1% felajánlásod, segítséged hálásan köszönjük!

Csokigyűjtés 2020, Szeretetcsoki

Jótékonysági csokigyűjtés óvodai csoportokkal, iskolás osztályokkal közösen. A legtöbb csokoládét beküldő csapat értékes díjazásban részesül. A beküldött csokit a mesedoktorok osztják ki kórházakban a mesedoktor vizitek alkalmával és hátrányos helyzetű családok támogatásakor.

további cikkek betöltése