2024.03.28. - Gedeon, Johanna

Sikeres volt a Jótékonysági Karácsonyi Ajándékbazár

Sikeres volt a Jótékonysági Karácsonyi AjándékbazárEgész nap mindenki ajándékválogatásban ügyködött. minden ingyenes volt. Szülők, gyerekek és egyedülállók is kutattak a sokszáz könyv, játék, ruha, tartós élelmiszer és egyéb használati tárgy között. Idén Karácsonykor a Független Városi Szövetség - Magyar Egyesület és a MÁTRIX Közhasznú Alapítvány jóvoltából a Jézuska ajándékai azokhoz is eljutottak, akik anyagi problémák miatt az ajándékvásárlást nem engedhették meg maguknak. Nagyon sok a nélkülöző, így minden egyes támogatás nagy segítség volt a támogatottak részére.

A Szeged, Roosevelt tér 5. alatt 2013. december 14-ig a megunt játékok, könyvek, ruhák, sportszerek, tartós élelmiszerek és egyéb kiegészítők voltak leadhatók, ezzel minden honfitársunk nagyban segítette a rászorulók megajándékozását. Az ajándékválogató bazárra 2013. december 11-14 közötti napokon, 10-18 óráig, a gyűjtés helyén került sor. A Bazárba bárki bemehetett és kiválaszthatta a neki / családja számára legszebb ajándékot.

Iskolák, óvodák, cégek, szerkesztőségek, munkacsoportok tagjai is segítették a szeretet által vezérelt jótékonysági ajándék bazárt, ami a szervezők számára különösen nagy öröm.

Advent idején a társszervezetekkel együttműködve több mint ötezer adomány került a nélkülözők és rászorulók részére kiosztásra.