2024.03.29. - Auguszta

Bohócdoktor Rajzpályázat 2021 - Alkotásra Fel

Bohócdoktor Rajzpályázat 2021 - Alkotásra FelA Mátrix Közhasznú Alapítvány Bohócdoktor Csapata az “Én Bohócdoktorom” címmel alkotói pályázatot hirdet. A cél, hogy az ifjúság körében az egészséges életmódot és a pozitív gondolkodást népszerűsítse. A pályázók a gyógyítás, betegség, gyógyulás, optimizmus, összefogás témájában mutathatják be alkotásaik révén ötleteiket és gondolataikat, megjelenítve a pályázatban a Mátrix Közhasznú Alapítvány Gyógyító Bohócdoktorai segítségnyújtásának fontosságát. Fél millió forintos összdíjazás, érdemes alkotni!
A jelentkezés lezárult, az eredmények ITT

Nyomtatható plakát:
www.matrixalapitvany.hu/_kep/2021-bohocdoktor-rajzpalyazat-plakat.pdf

A hivatalos pályázati kiírás elérhető IDE KATTINTVA!

Az alkotói pályázaton grafikával (rajzzal, festéssel) lehet indulni.

Stílusbéli vagy egyéb megkötés nincs, A4 / A3-as méretű beadvány az ideális méret.

Korosztályok:
1. 8 év alatti (óvodás - kisiskolás),
2. 8-15 éves kor közötti (iskolás),
3. 15 év feletti (fiatal / felnőtt) életkori kategóriába kerülnek besorolásra.

1. Postai beküldéskor a pályázati anyag hátoldalán fel kell tüntetni: a pályázó nevét, címét, életkorát, telefonszámát, suli adatokat, e-mail címet, a pályamű címét.

Az elkészített pályázati anyagok postára adási határideje: 2021. április 12. (hétfő)

Beküldési cím:
Mátrix Közhasznú Alapítvány "Bohócdoktor Rajzpályázat 2021",
6701 Szeged, PF: 929.

Egy borítékban több pályázó (osztály / csoport) pályaműve együtt is beküldhető.
A pályaművek kötelező melléklete egy, a pályázatot beküldő nevére és címére megcímzett, bélyeggel ellátott, A4-es méretű válaszboríték.

2. Posta helyett érintésmentes - DIGITÁLIS beküldésre is van mód, minőségi szkennelés után, JPG formátumban, itt: www.matrixalapitvany.hu/bekuldes

A pályázat eredményhirdetése a webes felületen: 2021. április 26. (hétfő)

- a legjobb alkotások között 500.000 Ft összdíjazás,
- a legjobb alkotásokból gyermekeknek ingyenes plakát, matrica, kiadvány készülhet,
- az alkotások a www.bohocdoktor.com felületen is megjelennek (közösségi oldalon, videómegosztón).

Az alkotók a pályázatot követően a pályázati beadvánnyal küldött megcímzett válaszboríték révén kiértesítésre kerülnek, oklevélben részesülnek. Az alkotói pályázat teljes kiírása és az eredménye a www.bohocdoktor.com hivatalos oldalon érhető el.

Alkotásra Fel!

Információs vonal: +36209298181 (munkanapokon 9-11 óra között hívható).
Kiadta: Mátrix Közhasznú Alapítvány

Bohócdoktorok - egész évben jótettekkel segítenek!