2024.03.28. - Gedeon, Johanna

Iskolakezdés támogatás, tanszer, ceruza, toll, iskolatáska kisgyermekeknek

Iskolakezdés támogatás, tanszer, ceruza, toll, iskolatáska kisgyermekeknekA szeptemberi iskolai tanévkezdés sok család számára nagy terhet jelent. A Mátrix Közhasznú Alapítvány kétezer nélkülöző kisgyermeket, nagycsaládosok gyermekeit, mélyszegénységben élőket segített írószerekhez jutni. Színes ceruza, toll, füzet, vízfesték, tempera, iskolatáska, ráadásként csoki várta a Centerke Adományozó Központban az osztások alkalmával az érkező adománykérőket.

Iskolakezdéhez adományt kaptak a rászoruló családok

Nem csak szülők, iskolai szociális munkatársak, védőnők, de maguk a gyermekek is jöttek az adományokért, mondta el Rácz Anett a Mátrix Közhasznú Alapítvány vezetője. A bohócdoktor csapat is segítette az adományosztást. A szervezet szükség esetén az ország minden részébe adományoz, így a távolabbi intézmények csomagküldéssel kapták meg az írószer adomány csomagot. A készlet erejéig a www.bohocdoktor.com oldalon elérhető üzenetküldő felületen lehet kérni az alapítványtól az iskola kezdést támogató írószerekből.

Tollat, ceruzát, táskát, toltartót kaptak a rászoruló családok

Bohócdoktorok támogatták az iskolakezdést

Rászoruló családokat támogatták a bohócdoktorok

Kisgyermekes családokat támogatták a bohócdoktorok

Hogyan segíthetsz?

A legapróbb hozzájárulás, a legkisebb támogatás is életmentő, hiszen sok kicsi sokra megy! Így is segíthetsz:

1. Adománnyal: az alapítvány 11735005-20510350 -es hivatalos számlaszámára átutalt összeg 100%-ban a jótékonysági programok finanszírozására kerül felhasználásra.

2. PayPal támogatás révén: az info@matrixalapitvany.hu paypal címre átutalt összeg 100%-ban a jótékonysági programok finanszírozására kerül felhasználásra.

3. Adományvonallal: a Mátrix Közhasznú Alapítvány ADHAT Segélyvonalán hívással és SMS-el is segíthet! Hívd a 13600 -as telefonszámot (mindenféle előhívó nélkül), majd az automata bejelentkezése után add meg az alapítvány kódját, a 22 -est! Ha könnyebb az SMS, akkor a 13600 -as számra küldjed a 22 -est. Egy hívás vagy egy üzenet 500 Ft. Ennyit kapunk, és ennyit is számláznak az adott telefonszámlára!

Adó 1 százalék felajánlással: éves szinten tízezernél több segítségnyújtást támogathatsz adó 1 százalék felajánlásod révén. Adóbevalláskor a Mátrix Közhasznú Alapítvány 18472273-1-06 adószámát add meg, vagy május 20-ig rendelkezz az eSzja adóbevallásban.

Tárgyi adományok
Hogyan juttathatod el adományodat a gyűjtőpontba? Személyesen, futárral, postai csomagban!

Gyűjtő központ:
Centerke Adományozó Központ
6720 Szeged, Tisza Lajos Krt. 12.
Forródrót (időpont egyeztetés): +36302802222

Együtt CSODÁKRA vagyunk képesek, hálásan köszönjük!

Kik is vagyunk? 2003 óta sikeresen működik a Mátrix Közhasznú Alapítvány. Évente tízezernél több alkalommal segít a szervezet nagycsaládosoknak, nélkülözőknek, időseknek. Az alapítvány által működtetett Centerke Adományozó Központ, a Zenedoktor, a Mesedoktor, a Bohócdoktor Csapat segítő tevékenysége, a sok - sok program, közhasznú tevékenység nem lehetne ilyen sikeres, ha a támogató magánszemélyek, cégek, a személyi jövedelemadó 1% felajánlók nem lennének. Hálásan köszönjük! Tegyük közösen jobbá a bajban lévők helyzetét. Klikk ide: Mátrix Közhasznú Alapítvány. Ismerd meg a jótékonysági programokat.