2024.03.28. - Gedeon, Johanna

Jótékonyság a Betyárok Tanyáján

Jótékonyság a Betyárok TanyájánKözösségépítő, társadalmi integrációt segítő - jótékonysági tevékenységen belül kapott meghívást a Mátrix Közhasznú Alapítvány a Betyárok Tanyáján megrendezett jótékonysági vacsoraestre. A szervezők Tóth Judit és Ótott Ferenc mellett az est felelősei Szabó-Kádas Judit és Szabó Bálint fogadták az alapítvány képviseletében családjával érkező Szabóné Fehér Mónikát, aki a jótékonysági rendezvényre sok - sok mesekönyvvel és a Szeretetcsoki.hu program jóvoltából finom falatokkal érkezett. Az adományokat a határon túli magyar intézmények és nehéz körülmények között élő gyermekek kapják.

A remek bográcsos vacsora után, csokoládé kóstolóval kedveskedtünk a vendégek nem kis örömére.

Mesekönyvekkel támogatta alapítványunk Mesedoktor programja a jótékonysági adománygyűjtést

A szeretetkonyha sikeres volt a Betyárok Tanyáján

A sikeres volt a Betyárok Tanyáján megrendezett szeretetkonyha

Támogatók, szervezők a Betyárok Tanyáján segítettek

A szeretetvacsora-esten száznál is több lelkes ember, már már családi hangulatban segített, miközben egy jó vacsora mellett jól is érezték magukat. Köszönjük mindenkinek, köszönjük, hogy ott lehettünk. Örömmel tölt el bennünket, hogy a jó társaságban eltöltött időn túl még segíthettünk is!